משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 499₪

הכל על נעלי ג'ורדן

אוהבים את הסניקרס הצבעוניות? נעלי הסניקרס זוכות לפופולריות רבה, בקרב נשים ואצל הגברים. הן מוגדרות כנעלי ספורט ליום יום. אך חלקן באמת מותאמות לביצועים ספורטיביים. הדוגמה הכי טובה הן נעלי ג‘ורדן שתוכננו במיוחד עבור שחקני הכדורסל, ויחד עם זאת שומרות על מראה אסתטי ואפנתי ההופך אותן גם לפתרון אטרקטיבי עבור היום יום.

נעלי ג‘ורדן הם אחד המותגים המוצלחים ביותר בתחום הסניקרס, ובעצם המותג שהחל את שיגעון הסניקרס. והסיפור שלהם מעניין ביותר.

ההיסטוריה של נעלי ג‘ורדן.

חברת נייקי, העומדת מאחורי המותג, היא כיום אחד המותגים החזקים ביותר בתחום נעלי הספורט והלבשת ספורט. אך בשנת 1984 מצבה של נייקי לא היה כל כך טוב כמו היום. החברה הייתה בדעיכה והיא חיפשה אחר דרכים לשנות את המצב. מנהלי החברה זיהו כי החברה אינה מצליחה לחדור אל עולם הכדורסל, וסימנו לעצמם את המטרה. בתקווה שכך תצליח להגדיל את המכירות.

נייקי לקחו הימור, שלימים התגלה כהימור הנכון. הם החתימו את אחד השחקנים הטריים שגויסו ל NBA על ידי השיקגו בולס - השחקן מייקל ג‘ורדן. שחקן שלימים הפך להיות כוכב ענק.

במסגרת הניסיונות לחדור אל שוק הכדורסל, החברה השיקה דגם מיוחד של נעליים בשם ’אייר ג‘ורדן'. הנעליים היו שונות לחלוטין ממה שהיה מקובל בתחום הכדורסל. בעוד נעלי הכדורסל בדרך כלל הציגו מראה לבן וסולידי, פתאום באה נייקי עם דגמי ג‘ורדן בצבע שחור ואדום. ומסתבר שהליגה לא אהבה את הנועזות הזו, ונאסר על השחקנים לשחק עם נעלי ג‘ורדן.

אולי חוצפה, אולי גאונות שיווקית או אולי שניהם ביחד, אבל מייקל ג‘ורדן המשיך לשחק עם נעלי ג‘ורדן למרות האיסור. המשמעות של זה הייתה 5000 דולר קנס מהליגה בכל משחק, אך נייק הסכימה לשלם את הקנסות. מה שגרם לנעליים למשוך יותר תשומת לב.

ובמקביל מייקל ג‘ורדן התגלה כאחד מכוכבי ה NBA המובילים, דבר שתרם באופן מכריע להצלחת השיווק. ההצלחה הזו לא הייתה רק הצלחה של נעליים, אלא שינוי מגמה שהחזיר את חברת נייקי אל המסלול הנכון.

ג‘ורדן - מנעל למותג.

ההצלחה של הנעל הביאה את חברת נייקי להשקיע עוד בפיתוח המותג באמצעות חברת בת. החברה המשיכה להוציא דגמים חדשים תחת שם המותג. החוזה המקורי של נייקי עם מייקל ג‘ורדן היה לחמש שנים, אך מאז עברו כמה עשורים.מייקל ג‘ורדן כבר פרש מהליגה ועד היום נחשב לאחד השחקנים הגדולים ביותר בכל הזמנים. והנעליים? המותג חיי וקיים, וזוכה לפופולריות גדולה מאי פעם.

בזכות מותג ג‘ורדן חברת נייקי הצליחה להפוך לאחד השחקנים הגדולים והדומיננטיים ביותר בשוק נעלי הספורט. נעלי המותג משווקות בכל העולם וזוכות להצלחה רבה. גם בני נוער שנולדו הרבה אחרי פרישתו של ג‘ורדן ממשיכים ליהנות מהנעליים המוצלחות ונראה שאף אחד לא יכול לעצור את זה.

החוזה של חברת נייקי עם מיקל ג‘ורדן החל כבר בשנת 1984. אך הנעל הראשונה יצאה לשוק בשנת 1985 - נייק אייר ג‘ורדן 1. הנעל זכתה להצלחה מידיית.  למעשה השם שלה היה פשוט אייר ג‘ורדן ואף אחד לא חשב למספר אותה. המספרים הגיעו בהמשך כאשר החברה המשיכה להציג דגמים חדשים. השם אייר ג‘ורדן 1 נולד שנים מאוחר יותר, ב 1994 כאשר החברה השיקה דגם רטרו.

מאז הנעל הראשונה ועד היום חברת נייקי לא נחה - נייקי המשיכה להוציא ג‘ורדן 2, ג‘ורדן 3, ג‘ורדן 4… היום ישנם כבר למעלה מ 35!

לאורך כל השנים נייקי הקפידה על סטנדרטים של עיצוב ואיכות. הנעליים של אייר גורדן נחשות לפסגת העיצוב, האיכות והחדשנות. הן ידועות בביצועים והסגנון המיוחד.

Jordan 4 יוצאת אל השוק

מאז 1985 ועד היום יצאו עשרות דגמים חדשים בסדרת נעלי ג‘ורדן. כולם זכו להצלחה, אך כמה דגמים הפכו לעל זמניים ומוצלחים במיוחד. JORDAN 4 היא אחד הדגמים המוצלחים ביותר.

נעלי ג‘ורדן המקוריות עוצבו על ידי המעצב פיטר מור, וכך גם הדגם שבא אחריהם. JORDAN 4 יצאו אל השוק בשנת 1989, וזהו היה הדגם השני של המעצב טינקר האטפילד.

ישנם כמה דברים שהפכו את הדגם הזה למיוחד. הדבר הראשון הוא שזהו הדגם הראשון שתוכנן עבור השוק העולמי. עד עכשיו נעלי ג‘ורדן פנו אל השוק האמריקאי.

הדבר השני הוא שאלו היו הנעליים שמייקל ג‘ורדן נעל בקליעה המפורסמת שלו ב 1989. הקליעה אשר הכריעה את המשחק מול קליבלנד והביאה לשיקגו בולס את הניצחון.

JORDAN 4 המקורית הגיעה ב 4 שילובי צבעים - לבן/שחור, שחור/אפור, לבן/אדום, ולבן/כחול. הנעליים הביאו את השילוב המושלם של אסתטיקה ותכונות ייחודיות המאפשרות את שיפור הביצועים. כמו למשל כנפי תמיכה משולשת, וגם ציפוי רשת נושם.

הנעליים החדשות הביאו גישות עיצוביות חדשות המבוססות על טכנולוגיות חדשות. זוהי הייתה הפעם הראשונה ששולב בנעלי ג‘ורדן עור סינתטי, דבר שתרם מאוד לשיפור הביצועים. הדבר אפשר להפחית את משקל הנעל, להעניק לה עמידות רבה ואף להפחית את עלויות הייצור.

עוד שינוי משמעותי שהופיע בדגם זה הוא תוספת המילה FIGHT מתחת ללוגו המפורסם.

דגם זה של נעלי ג‘ורדן נחשב לאחד הדגמים האיקוניים ומאז יצאו עיצובי רטרו רבים המתבססים על סדרת JORDAN 4. שילובי צבעים חדשים יצאו אל השוק, וללא ספק הדגם הזה הוא אחד הבולטים ואוהבים ביותר.

לסיכום, נעלי ג‘ורדן 4 מתאימות לכל חובבי הסניקרס המושבעים, וגם לאלו שפשוט מחפשים פתרון אטרקטיבי ואיכותי לשימוש יום יומי. הן שומרות על רמה גבוהה של אסתטיות, הן נוחות מאוד וכמובן מגיעות במבחר צבעים. כך שכל אחד יכול למצוא את נעלי הג‘ורדן המתאימות לסגנון הלבוש והטעם האישי.

x

#{title}

#{text}

#{price}